GUM – 9. razred

9.razred od 18. 5. do prihoda  v šolo

V tem tednu imate nalogo v okviru kulturnega dneva, ki bo 21. maja 2020. Po končanem dnevu mi pošljete opravljeno nalogo na e-naslov.

_______________________________________________________________________________________________________________________

OBVESTILO O OCENJEVANJU PRI GLASBENI UMETNOSTI

Pozdravljeni!

Obveščam vas, da boste ocenjeni tisti učenci, ki ste imeli datum za predstavitev svojega idola od 16. marca dalje.  Ostali ste oceno dobili, ko smo bili še v šoli.

Ocena bo vidna v Lopolisu in v tabeli z šiframi, ki bo objavljena na spletnih straneh šole (kot ste se pogovarjali pri razrednikovi uri prejšnji teden).

Glede na naše sodelovanje, sem prepričana, da že veste, kakšna bo.

Če kdo z njo ne bo zadovoljen ali ima še kakšno drugo vprašanje, povezano z glasbeno umetnostjo, mi naj piše na moj elektronski naslov jozica.stanic@os-trebnje.si.

Kriterije uspešnosti imaš zapisane v zvezku.

Naj vas glasba še naprej razveseljuje.

Vse dobro vam želim.

Jožica Stanič

9. razred od 4.5. do 15.5. 2020

upam, da ste lepo preživeli počitnice.  Z nekaj dobre volje in trudom bomo uspešno prišli do cilja.

V tem tednu si oglejte televizijsko oddajo na povezavi (https://4d.rtvslo.si/arhiv/muzikajeto/40613751)  in odgovori na naslednja vprašanja:

1. Naštej vsaj tri vrste jazza, ki so omenjene v oddaji.

2. Razloži kaj je moog.

Odgovore mi pošljete na elektronski naslov: jozica.stanic@os-trebnje.si

Pošljite mi tudi predstavitve svojih idolov –  tisti, ki imate datume v teh dveh tednih.

9. razred od 14.4. do 24.4. 2020

V učbeniku, na strani 56, poišči poglavje z naslovom Rock. Pazljivo preberi besedilo.

V zvezek zapiši naslov NAJPOPULARNEJŠI ROCKOVSKI SLOGI. Naredil kratek povzetek prebranega.

Pošljite mi predstavitve svojih idolov tisti, ki imate datume v teh dveh tednih – na ponudeni naslov, ki je v prvem sporočilu ( Glej spodaj! ).

_____________________________________________________________

9. razred od 30.3. do 10.4. 2020

Pošljite mi predstavitve svojih idolov tisti, ki imate datume v teh dveh tednih – na ponuden naslov iz prejšnjega sporočila.

Preglejte in uredite križanko DVANAJSTTONSKE SERIJE Učenci D oddleka pa te še nimate. Za vas navodilo: V zvezek izdelaj križanko z geslom dvanajsttonske serije. Uporabi besede iz poglavja Glasba v 20.stoletju ( od impresionizma dalje ). Obvezna so seveda tudi vprašanja.

Ostanite zdravi. Poslušajte čimveč dobre glasbe in ob njej uživajte. Oglasim se vam spet pred novim lihim tednom.

9. razred od 16.3. do 20.3. 2020

Učenci, ki bi morali v tem tednu imeti predstavitve svojih idolov, mi prosim pošlite svoje zapise na elektronski naslov jozica.stanic@os-trebnje.si.

Izbirajte te dni čimveč dobre glasbe in uživajte v poslušanju.

Lepo pozdravljam vse in vam želim vse dobro. Jožica Stanič